Agnieszka i Tomasz Śpiewak
  • slide1
  • slide2
Co to jest MLM?

Idea marketingu sieciowego jest prosta i genialna! Ta idea działa na każdym rynku, w każdym kraju, z każdym produktem. Opowiadacie innym ludziom o dobrych towarach i usługach, które podobały się Wam samym. Przedstawiacie swoje produkty, opierając się na osobistym doświadczeniu. Chodzi o stworzenie rynku za pomocą przekazywania informacji od jednego człowieka do drugiego. Stosunki międzyludzkie - to główna siła napędowa systemu. Kompanie sieciowe nie tracą milionów na reklamę produktów. Nabywca płaci mniej i przy tym otrzymuje indywidualną konsultację i sprawdzony produkt.

Donald Trump będąc gościem znanego telewizyjnego show Dawida Lettermana został zapytany przez swojego gospodarza: co byś zrobił, gdybyś wszystko stracił i musiał zacząć od początku? Donald Trump bez wahania odpowiedział, że znalazłby dobrą spółkę MLM i rozpoczął pracę. Publiczność zgromadzona na widowni zaczęła gwizdać, on jednak popatrzył na widownie i poważnie odpowiedział: "Dzięki temu ja jestem tutaj na górze, a wy tam na dole!"

Robert T. Kiosaki, Sharon L Lechter autorzy książki Bogaty ojciec, Biedny ojciec, w swojej książce "Szkoła biznesu - dla tych, którzy lubią pomagać innym", piszą z kolei: "Gdybym miał wszystko rozpocząć od nowa, zamiast budować biznes w starym stylu, zbudowałbym biznes oparty na marketingu sieciowym." "Najbogatsi ludzie na świecie budują sieci (konsumenckie), pozostali są przygotowywani do szukania pracy"

Dokonując wyboru na rzecz marketingu sieciowego, otrzymujesz:
  1. możliwość organizacji własnego biznesu, w którym zbędne są sklepy, magazyny, dzierżawa itp.,
  2. biznes bez sztywnego grafiku pracy, biznes z dużym potencjałem wzrostu,
  3. biznes, w którym minimalne inwestycje przynoszą maksymalnie wysoki dochód, biznes w przyjaznym środowisku, gdzie każdy jest zainteresowany sukcesem drugiego.

Rzecz najważniejsza - marketing sieciowy nie wstawia Cię w sztywne ramy. To wolność wyboru. Możesz zajmować się tym dorywczo, zadowalając się dodatkowym zarobkiem albo możesz zająć się tym biznesem zawodowo. Sam ustalasz swój grafik prac, rozkład dnia i swoją płacę. Ustalasz je samodzielnie, ponieważ taką szansę daje Ci ten biznes.O co chodzi w tym biznesie?

Ten biznes to tak naprawdę podjęcie decyzji jak chcemy żyć. Być wolnym i niezależnym finansowo to marzenie wielu z nas. Ten biznes daje wolność finansową, czas dla rodziny, przyjaciół i możliwość rozwoju.

Zastanów się - Co czeka Cię jutro?
Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika? Kolejny dzień, który Twoje dzieci spędzą w świetlicy? Kolejny dzień pracy dla kogoś innego? Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną? Kolejny rok bez urlopu? Kolejny dzień, w którym będziesz drżał o swoją przyszłość?

Co może czekać Cię jutro?
Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie! Zobaczysz, jak dorastają Twoje dzieci! Podniesiesz głowę i zaczniesz pracować dla siebie! Będziesz miał czas dla swojej rodziny! Będziesz miał czas i pieniądze, by wyjechać na długi urlop! Zaczniesz robić wspaniałe plany na przyszłość!

Dziś możesz zdecydować co chcesz robić jutro!Jak zacząć?

Podstawowa rzecz od której powinieneś zacząć to podjęcie świadomej decyzji, decyzji chęci zmiany swojego życia. Jeśli masz juz to za sobą, możesz przystąpić do kolejnego kroku - rejestracji w firmie Vision International People Group. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut.

Zarejestruj się - kliknij tutaj.
Instrukcja samodzielnej rejestracji - kliknij tutaj.

Po otrzymaniu swojego numeru ID możesz zarejestrować się na stronie oficjalnego przedstawiciela firmy w Polsce i dokonywać zakupów produktów w cenach hurtowych. Na stronie znajdują się równiez materiały reklamowe i informacje biznesowe. Kiedy otrzymasz od nas wiadomość email, zapoznaj się z materiałami dotyczącymi biznesu, a także przeglądnij katalog produktów. Z pewnością będą pojawiały się pytania, dlatego prosimy, zapisuj je na kartce. Gdy będziesz już gotowa(y) skontaktuj się z nami. Ustalimy dokładny termin osobistego spotkania, na którym odpowiemy na pytania i wyjaśnimy wszystko, co jest potrzebne do właściwego startu.

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak wszyscy Twoi poprzednicy, którzy tak samo zaczynali współpracę, Ty również będziesz miał wysoki poziom zadowolenia po tym spotkaniu

Kilka słów na temat warunków współpracy:
- podpisując kontrakt elektroniczny z firmą Vision International People Group nie ponosisz żadnych kosztów opłaty wstępnej lub jak niektórzy mówią rejestracyjnej. Warunkiem otrzymania prowizji od obrotu towarowego zbudowanej przez siebie grupy jest osobisty zakup aktywności (od razu w cenach hurtowych). Firma Vision International People Group wychodzi z założenia, że sam zakup produktów jest wystarczający by nie pobierać opłaty wstępnej.
  Czy ten biznes jest dla mnie?

Często na początku gdy stykamy się z nowymi zadaniami, rozpoczynamy nową pracę, mamy do wykonania jakieś projekty - nurtują nas pytania: Czy to dla mnie?, Czy sobie poradzę?, Czy dam rade? Co wtedy czujemy? Strach, lęk, niepokój, mnóstwo obaw. Kontrolę nad naszym umysłem przejmuje rozsądek. To wszystko powoduje, że jesteśmy mało pewni swoich umiejętności. Brakuje nam odwagi. Jeśli jednak mamy konkretne marzenia, plany i cele to poddajemy się tym lękom? NIE! Mamy w głowie tylko wizję naszych marzeń i mimo tych obaw idziemy do przodu. Walczymy o swoje i nie oglądamy się na boki. Wiemy czego chcemy i wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy przełamywać swoje ograniczenia i bariery by sprostać swoim celom. Czy nie jest tak?

Największym błędem osób, które zastanawiają się czy przyłączyć się do tego biznesu jest to, że nie znając szczegółów tej pracy uznają, że się do tego nie nadają. Kolejnym błędem jest to, że MLM jest źle pojmowany.

W pierwszej kolejności wyjaśnijmy, że MLM nie jest żadną piramidą finansową, ani żadną sektą - jak postrzegają nas ludzie nie mający pojęcia o tym biznesie. Multi Level Marketing jest normalnym, legalnym biznesem. W tej kwestii nie powinno być jakichkolwiek wątpliwości, dlatego już na początku o tym informujemy. Firma dystrybuuje jak również produkuje produkty, jednak sprzedaż nie odbywa się za pośrednictwem tradycyjnych sklepów a tylko poprzez przedstawicielstwa w których zakupów mogą dokonać wyłącznie osoby zarejestrowane jako dystrybutorzy. Osoby, będące dystrybutorami nie są pracownikami firmy, ale jedynie z nią współpracują.

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że pracując na etacie odbiera sobie szansę na osiągnięcie sukcesu finansowego. Etat tylko pozornie daje bezpieczeństwo. Wiele osób przekonało się o tym jakiś czas temu, gdy w czasie kryzysu straciło swoje premie, nagrody lub nawet całkowicie zostali bez pracy. Czy można się spełniać zawodowo na etacie będąc wciąż uzależnionym od swojego przełożonego bądź szefa? Czy można być szczęśliwym kiedy ktoś inny decyduje jaka jest nasza wartość? Etat nie zapewni nam takiego życia o jakim marzymy i jakiego chcemy. Wiemy o tym ale często w tym tkwimy bo wydaje nam się, że nie mamy innego wyjścia. Nie możemy się z tym pogodzić, narzekamy, obarczamy problemami wszystkich dookoła. Jednak nadal tak funkcjonujemy.

Praca w marketingu sieciowym nie jest uzależniona od ukończonego dyplomu, od średniej ocen w szkole, nie wymaga olbrzymiego doświadczenia i specjalnych kwalifikacji. System szkolnictwa świetnie przygotowuje nas do bycia dobrymi pracownikami ale niestety nie uczy nas jak być przedsiębiorcami.

Czy zatem nadajesz się do pracy w MLM-ie? Jeszcze nie jesteś pewien? Odpowiedz sobie zatem na następujące pytanie: „Czy jesteś osobą miłą, sympatyczną, odważną, lubiącą podróże, lubiącą ludzi i rozmowy z nimi, mającą plany, cele i marzenia, widzącą siebie jako osobę szanowaną i docenianą, konsekwentną i wytrwałą, kochającą życie, lubiącą się rozwijać i uczyć, słuchającą porad i czytającą wciąż to nowe książki?" Jeśli odpowiedź brzmi: Tak, jestem tą osobą - masz bardzo duże szanse odnieść sukces w MLM!

Twoja odpowiedź może też być negatywna. Stwierdzisz, że nie masz przyjaciół, jesteś samotnikiem, nie lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś wstydliwy, bardzo zamknięty w sobie, nie ufny, nie lubisz spotkań towarzyskich, unikasz ludzi, nie chcesz się uczyć, nie masz żadnych planów ani marzeń i nie interesuje cię zmiana stylu życia. Możesz stwierdzić, że przecież jest Ci dobrze tak jak jest. Jeśli należysz do tej grupy osób to proponuję zostań stałym klientem i korzystaj z produktów dla siebie. Nie każdy musi w tym biznesie odnieść sukces.

Jeśli jesteś osobą, która kiedyś pracowała na stanowisku menadżerskim lub kierowniczym, jeśli posiadasz umiejętności pracy zespołowej, lubisz współpracować z ludźmi i jesteś osobą otwartą – to może Ci się to w dużej mierze przydać w tym biznesie. Jest to niewątpliwie Twoim atutem.

Jeśli nigdy nie miałeś nic wspólnego z zarządzaniem ludźmi i masz małą wiedzę na ten temat to nauczysz się tego na kolejnych szkoleniach organizowanych przez nas lub przez firmę.

Jeśli jesteś osobą wrażliwą, która wyraża poprzez to co mówi swoje emocje i umiesz mówić tak by ludzie Cię z zainteresowaniem słuchali to MLM jest jak najbardziej dla Ciebie.

Jeśli nie lubisz wystąpień publicznych, jesteś osobą o usposobieniu negatywnym i lubiącą narzekać to możesz mieć problemy z osiągnięciem sukcesu w MLM.

Jeśli w Twoim życiu były momenty w których pokazałeś, że możesz dokonać czegoś, czego większość z Twoich znajomych zrobić nie potrafiła to oznacza to, że masz w sobie siłę woli i moc działania. Takie cechy w MLM są niezbędne do osiągnięcia dużego sukcesu.

Jeśli jesteś osobą odważną i dążącą do osiągnięcia swoich celów to te cechy pomogą Ci skutecznie radzić sobie z przeciwnościami i niepowodzeniami. To oznacza, że jesteś właściwą osobą!

Teraz czas by określić do której grupy osób należysz. To pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję i uchroni przed popełnieniem błędu. Pamiętaj, że w tym systemie wszystkiego możesz się nauczyć. W szkole niestety nie nauczono nas co to jest biznes. Jeśli będziesz tylko chciał i podejmiesz właściwe decyzje a co za tym idzie właściwe kroki – osiągniesz sukces. Jednym zajmuje to kilka lat, innym nieco dłużej. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz zmienić swoje życie. Warto uczyć się od tych, którzy już sukces w MLM osiągnęli. Ludzie sukcesu chętnie o tym mówią, piszą, dzielą się wrażeniami i doświadczeniem, pokazują to na filmach i zdjęciach. To potwierdzenie wiarygodności tego, że MLM jest dla tych, którzy chcą, pragną i uczą się oraz wykonują to co trzeba we właściwy sposób.» Potrzebujesz więcej informacji? przejdź dalej >>
» Jeśli jesteś zdecydowana(y) i chcesz rozpocząć pracę w marketingu sieciowym Vision IPG, podpisz kontrakt >>